• تلفن: 09132980793
  • ایمیل: m.zohre66@yahoo.com

آبرسانی پوست

آبرسانی نقش بسزایی در زیبایی و طراوت پوست ایفا می کند به همین جهت متخصصین تالگو Thalgo paris بر آن شدند تا بهترین محصولات آبرسان را تولید و ارائه دهند.

خشکی و کم آبی پوست مقوله ای است که بسیاری از افراد را مبتلا می کند مخصوصا کسانی که در کلان شهرها زندگی می کنند.

مواردی چون استرس، بی خوابی، نور خورشید، تغذیه نامناسب، نخوردن آب کافی سهم بسزایی در ابتلا افراد دارد که در نهایت پوست خسته، کدر و بی حال می شود. یکی از راههای پیشگیری از کم آبی پوست استفاده از بهترین آبرسان طبیعی پوست، آبرسان قوی پوست و کرم های آبرسانی است چون این کرم ها می توانند 3 یا 4 برابر وزن خود آب ذخیره کنند و پوست را در حد کفایت آبرسانی کنند.

استفاده از ماسک های آبرسان خانگی یا ماسک های آبرسانی که کارشناس معتبر تجویز توصیه می کنند مخصوصا برای افرادی که در مناطق گرم و خشک هستند حداقل هفته ای یکبار لازم و ضروری است. آبرسانی به پوست می تواند با دستگاه و توسط پزشک نیز انجام گردد. در رابطه با فرق کرم آبرسان با مرطوب کننده هم باید بگوییم که مرطوب کننده ها موقتی هستند ولی آبرسان ها جنبه درمانی دارند.

نکته ای که باید درباره ماسک ها دقت داشت این است که از ماسک استانداردی که توسط کارشناس معتبر تجویز می شود استفاده کنید چون شخصی که پوست چرب دارد نمی تواند هر نوع ماسکی را استفاده کند و حتما باید از ماسک آبرسان برای پوست های چرب استفاده کند.

از موارد رایجی که در مراکز درمانی با آنها مواجه می شویم پوست های تشنه و کم آب هستند که غالبا با مشخصه های زیر همراه می باشند:

–         احساس ناراحتی و کشیدگی روی پوست

–         نازک شدن پوست روی گونه ها

         شکنندگی و زبر شدن اپیدرم

         ایجاد خطوط ظریف بر روی اپیدرم

عوامل تشدید کننده خشکی پوست:

–         عوامل خارجی( سرما، نور خورشید، طوفان، آلودگی و استفاده نامناسب از محصولات)

–         عوامل داخلی( یائسگی ، مشکلات هورمونی، ضعیف شدن متابولیسم بدن و عوامل وراثتی)

در نتیجه کمبود رطوبت در پوست، پوست دچار پیری زودرس گردیده و حتی تداوم کم آبی در بدن شخص را دچار مشکلات قلبی و عروقی می کند. برای جلوگیری از این مشکلات استفاده از محصولات آبرسان پوست تالگو می تواند شما کمک کند.

کنستانتره آبرسان دریایی Absolute Hydra-Marine concentrate

آبرسانی مطلق Skin solution متخصصین تالگو با بهره گیری از عصاره جلبکی به نام blindigia minima اقدام به رفع این مشکل نموده اند.

عصاره source marine برگرفته از جلبک سبز وکوچکی به نام blindigia minima می باشد که پایه اصلی محصولات آبرسان تالگو را تشکیل می دهد.

علت انتخاب این جلبک توانایی بسیار آن در نگهداری آب است. این جلبک سبز رنگ به محض غوطه ور شدن در آب رطوبت را طوری در خود نگه می دارد که قادر به ادامه حیات به مدت 14 روز بدون وجود آب می باشد. جلبک موجود در محصولات آبرسان با نفوذ به لایه درم سلولها را پر آب کرده، درخشندگی و شفافیت را به پوست باز می گرداند. مواد فعال آبرسان از یکسری چشمه ها در شمال غرب فرانسه (20 متر زیر آب) گرفته می شود.

اجزای فعال

source marine برگرفته از جلبک blindigia minima) خاصیت هیدراته کننده پوست: آبرسانی 24 ساعته که هر سه لایه پوست را آبرسانی می کند و هم باعث باقی ماندن آب در سطح پوست می شود.

به دلیل وجود باکتری به نام Lumis source باعث روشن شدن و شفاف شدن پوست می شود. این باکتری ها باعث می شوند مواد شاخی و مرده از روی پوست پاک شود و کمک به تحریک بازسازی پوست می کند.

درشت مولکول هیالورونیک که باعث از بین رفتن خطوط ریز پوست و یکدست شدن و پرآب شدن پوست می گردد.

Hydrating Care

دوره های آموزشی تالگو

شما با شرکت در دوره های آموزشی نمایندگی تالگو پاریس THALGO PARIS میتوانید ضمن آشنایی با محصولات و نحوه استفاده از آنها دیپلم های بین المللی مورد تایید مدرسه زیبایی تالگوی فرانسه را دریافت نمایید.

محصولات آبرسان تالگو طیف کاملی از مشکلات پوستی را پوشش داده و متخصصیت تالگو با بهره گیری از برترین تکنولوژی روز دنیا محصولاتی با کیفیت بی نظیر را در لابراتوارهای پیشرفته تولید می کنند که زیبایی و سلامتی پوست شما را تضمین می نماید.