• تلفن: 09132980793
  • ایمیل: m.zohre66@yahoo.com

راحتی و تغذیه پوست (Skin solutions)

در این مطلب قصد داریم تا شما را با گستره‌ای از محصولات تالگو که برای راحتی و تغذیه پوست (skin solutions) تولید شده‌اند آشنا کنیم. این محصولات در دسته‌ای تحت عنوان source marine آمده که به ترتیب آنها را معرفی خواهیم کرد.

در واقع این پک حاوی سه محصول جداگانه برای مراقبت از پوست است که شامل کرم هیدرامارین 24ساعته (50 میلی‌لیتر)، سرم هیدرومارین (30 میلی‌لیتر) و کرم مغذی بدن (100 میلی‌لیتر) می‌شود.

کنستانتره آبرسان دریایی Absolute Hydra-Marine concentrate

این یک عصاره خالص برای درخشندگی است و برای افرادی مناسب است که پوستی خسته و گرفته دارند و به دنبال آن هستند تا بلافاصله آن را درخشان و سرزنده کنند. این عصاره تمامی نشانه‌های قابل رویت پوست خسته و گرفته را برطرف می‌سازد. توصیه می‌شود که در هر بار مصرف یک شیشه به طور کامل روی سطح پوست اعمال شود.

54312

نام این محصول کرم هیدرامارین 24 ساعته است و مختص افرادی است که دنبال محصولی می‌گردند تا برای 24 ساعت رطوبت و درخشندگی پوست آنها را تامین کند. این کرم برای پوست‌ معمولی و خشک مناسب است. تاثیر این مرطوب‌کننده توسط تمامی افرادی که آن را امتحان کرده‌اند تایید شده است. این کرم برای 24 ساعت رطوبت مورد نیاز پوست شما را فراهم کرده و در عین حال، درخشندگی را به پوست هدیه می‌دهد. بافت غنی و مغذی این کرم همراه با عطر چای و گل‌های سفید، احساس نرمی خاصی را به پوست می‌دهد. توصیه می‌شود که این کرم هر روز صبح روی صورت و گردن اعمال شود و البته قبل از آن پوست کاملاً تمیز شده باشد. برای اینکه اثربخشی این کرم به حداکثر خود برسد بهتر است قبل از اعمال آن، سرم هیدرامارین اعمال شود.

Hydra-Marine 24H Gel-Creamژل کرم آبرسان دریایی 24ساعته

این محصول کرم-ژل 24 ساعته هیدرامارین است و مناسب افرادی است که به دنبال حفظ رطوبت و حداکثر درخشندگی پوست خود هستند. این محصول، مناسب پوست‌های معمولی و ترکیبی است. این کرم-ژل به مدت 24 ساعت رطوبت موردنیاز پوست را فراهم کرده و در عین حال، درخشندگی فوق‌العاده‌ای را به آن می‌دهد. یک تازگی مطلوب و غیرچرب را بعد از مصرف آن تجربه خواهید کرد. توصیه می‌شود که این محصول هر روز صبح روی صورت و گردن تمیز اعمال شود. البته برای حداکثرسازی اثربخشی بهتر است قبل از آن، سرم هیدرامارین هم استفاده شود.

سرم هیدرامارین مناسب تمامی افرادی است که در پی پوستی درخشنده هستند. این اولین سرم جهانی شرکت تالگو است که با هدف تامین درخشندگی تولید شده است. ژل موجود در این محصول کمک می‌کند تا فرآیندهای سم‌زدایی طبیعی پوست مجدداً فعال شوند و بدین ترتیب درخشندگی خالص و اصیل پوست را به ارمغان می‌آورد. توصیه می‌شود که هر روز صبح، بعد از پاک‌سازی، روی کل صورت و گردن اعمال شود و بعد از آن از کرم هیدرامارین یا ژل-کرم هیدرامارین استفاده شود. بعد از گذشت 28 روز از مصرف، بیش از 24 درصد از پروتئین‌های اکسیدشده که مسئول گرفتگی پوست هستند از بین خواهند رفت.

محصول بعدی ماسک هیدرامارین است و برای خانم‌هایی مناسب است که پوستی خشک دارند و به دنبال آن هستند که بلافاصله رطوبت را به پوست بازگردانده و در عین حال درخشندگی آن را نیز بالا ببرند. این ماسک در عرض 5 دقیقه پوست را مرطوب و نرم می‌کند. این محصول حاوی دو اسید هیالورونیک و مواد برگرفته از اقیانوس است که رطوبتی سریع اثر حجم‌دهندگی فوق‌العاده‌ای را به همراه دارد. نوک بسته‌ی این ماسک به حالت شانه است تا اعمال آن رو پوست راحت‌تر شود. تمامی افرادی که آن را تست کردند، از استفاده از این ویژگی جدید استقبال کردند. توصیه می‌شود که این ماسک هر هفته دو بار روی صورت و گردن اعمال شود و برای 5 دقیقه باقی بماند. مقادیر اضافه آن با پدهای پارچه‌ای پاک و نوک ماسک روی حالت بسته قرار داده شود و سپس با استفاده از آب داغ شسته شده و خشک گردد.

یکی دیگر از محصولات معجزه‌آسا در دسته source marine، عصاره هیدرامارین است. این عصاره برای افرادی مناسب است که به دنبال روشی اورژانسی برای درمان خشکی پوست هستند. دوره استفاده از این محصول معمولا هفت روزه است و قدرت رطوبت‌دهی آن مثال زدنی است. یک قطره از این محلول بسیار شفاف که غنی از اسید هیالورونیک است می‌تواند تا 24 ساعت نیاز پوست به رطوبت را تامین نماید. توصیه می‌شود که این عصاره هر صبح و شب و قبل از سایر محصولات مراقبت از پوست، اعمال شود.

پرایمر Perfect Glow نیز مختص خانم‌هایی است که دنبال پوستی بی عیب و نقص و عالی می‌گردند. این محصول حاوی موادی است که کمک می‌کنند تا عیب‌ها، منافذ و بی‌نظمی‌های سطح پوست پنهان شده و پوستی درخشان را به ارمغان می‌آورد. توصیه می‌شود که این محصول بعد از مرطوب‌کننده و قبل از اعمال سایر مواد آرایشی اعمال شود.

آخرین مورد از این دسته از محصولات شرکت تالگو، کرم‌های چندکاره (BB) هستند. این کرم‌ها برای خانم‌هایی مناسب است که دنبال محصولی هستند تا هم مرطوب‌کننده و هم درخشان‌کننده باشد و هم پوست را در برابر نور خورشید محافظت کند. کرم‌های BB با دارا بودن ترکیبی منحصربه‌فرد از Vitapulp (که جان تازه‌ای را به پوست می‌بخشند)، درخشندگی را به پوست بازمی‌گرداند. بافت این کرم که از رنگدانه‌ها پوشانده شده است و عیب‌ها و بی‌نظمی‌ها را نرم کرده، پوست را مرطوب ساخته و محافظتی موثر در برابر اشعه‌های UV را فراهم می‌کند. این کرم در سه سایه‌ مختلف عاجی، طبیعی و طلایی موجود است.