• تلفن: 09132980793
  • ایمیل: m.zohre66@yahoo.com

هیالورونیک دریایی ضد چروک(Anti-Aging)

اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در همه موجودات زنده یافت می‌شود و غلظت‌های بالایی از آن را میتوان در بافت همبند و در مایع دور چشم پیدا کرد. در بافت پوستی، اسید هیالورونیک یک ماده ژل مانند است که فضای موجود بین فیبرهای الاستین و کلاژن را پر می‌کند. سه نقش عمده را می‌توان برای این اسیدها در پوست نام برد: ایجاد مکانیسم‌های موثر برای انتقال مواد مغذی از خون به سلول‌های پوستی، رساندن آب به پوست و محافظت در برابر آسیب‌های مکانیکی و شیمیایی به عنوان یک بالشتک. این اسید به مرور زمان و در اثر تماس با عوامل محیطی و همچنین به دلیل فرآیند طبیعی پیرشدن، در بدن تجزیه شده و از بین می‌رود.

حدود 30 سال است که شکل‌های گوناگونی از اسید هیالورونیک مصنوعی تولید می‌شود و در درمان بیماری‌های روماتیسمی، چشم‌پزشکی و ترمیم زخم مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این محصول جدید برای مصارف آرایشی و زیبایی اخیراً مطرح شده است و معمولاً آن را در مناطق مورد نظر تزریق می‌کنند. تزریق این اسید می‌تواند در بهبود قوام پوست و درمان فرورفتگی‌های پوستی ناشی از زخم یا خطوط عمیق کاربرد داشته باشد. پس این ماده در رفع چین و چروک پوست و جوان‌سازی پوست نیز می‌تواند نقش بسزایی ایفا کند.

thalgo-crema-collagene-50-ml

شرکت تالگو با استفاده از هیالورونیک، محصولاتی را تولید و معرفی کرده است که با برچسب ضدپیری (Anti-Ageing) و تحت عنوان برنامه هیالورنیک برای افراد بالای 35 سال (Hyaluronic Programme 35+) شناخته می‌شوند. اولین محصول در این دسته، کرم هیالورونیک است. این محصول مناسب خانم‌هایی است که به دنبال یک کرم مراقبتی روزانه هستند و کل صورت را صاف کرده و چروک‌ها را پر سازد. این کرم دارای قدرت جوان‌سازی فوق‌العاده‌ای است و کمک می‌کند تا خطوط ریز و چروک‌ها محو شوند. غلظت بالای هیالورونیک اسید در آن باعث شده که ترکیبی ضدچروک پیدا کند و با استفاده از ماساژ مخصوص خود و ماسک حرفه‌ای، چروک‌ها را برطرف سازد. حتی بعد از اولین جلسه هم می‌توان پوست جوان‌تر و صاف‌تر شده را احساس کرد. هیالورنیک دریایی موجود در این کرم باعث می‌شود تا ترکیب کلاژن و هیالورونیک اسید سرعت گیرد و قوام پوست بازیابی شود.

ماسک هیالورونیک هم مختص خانم‌هایی است که به دنبال آن هستند تا یک فرمول برای صاف کردن و پر کردن سریع چروک‌های پوست را در اختیار داشته باشند. این ماسک دارای فرمولی حرفه‌ای است که نتایجی فوری را به همراه دارد: این ماسک کل صورت را صاف کرده و چروک‌ها را پر می‌کند. می‌توان این ماسک را هر از گاهی اعمال کرد یا اگر دوره درمان فشرده‌ای پیش رو باشد، میتوان آن را هفته‌ای دو بار انجام داد. بعد از پاکسازی پوست ، ماسک را باید روی صورت و گردن اعمال کرد و به مدت 20 دقیقه به آن زمان داد و سپس آن را شست. این ماسک حاوی عصاره‌ی جلبک قرمز نیز هست که علاوه بر تقویت غشای هیدرولیپیدیک پوست، از خشک شدن پوست نیز جلوگیری می‌کند.

و درنهایت، ماسک‌های چشمی هیالورونیک برای همه افرادی مناسب است که دنبال راهی هستند تا نشانه‌های خستگی را از اطراف چشم خود پاک کنند. این ماسک در عرض 10 دقیقه منطقه دور چشم را صاف و تازه می‌کند و چشم‌هایی جوان‌تر را به ارمغان می‌آورد. هر زمان که لازم باشد می‌توان از این ماسک استفاده کرد و برای افزایش اثربخشی توصیه می‌شود که پارچه‌های مخصوص آن در یخچال نگهداری شوند. بعد از اعمال این ماسک، خطوط ریز و چروک‌ها پر شده، تیرگی‌های دور چشم کاهش یافته و پوست آن ناحیه قوام بیشتری به خود می‌گیرد.