خدمات زیبایی

خدمات پاکسازی عمیق :

برای همه افرادی که در جستجوی یک درمان فوق العاده و بینظیر دریایی برای پوست خود به منظور پاکسازی عمیق و متعادل ساختن و تقویت پوستشان هستند. این مراقبت حرفه ای پوست را برای مراقبتهای خاص زیبایی مانند آبرسانی یا ضد چروک آماده می کند. و برای همه افرادی که پوست چرب دارند و خواهان تنظیم و متعادل سازی ترشح سبوم پوست خود می باشند مناسب است.مواد معدنی موجود در این جلبک ها پوست را بازسازی کرده نرمی و تعادل را در پوست برقرار می کند. اجزای فعال: جلبک دریایی خرد شده 100% طبیعی .

برنامه هیدراتاسیون مطلق با استفاده از مواد فعال Source marine :

کم آب شدن پوست یکی از رایج ترین شرایطی است که برای پوست پیش می آید. مبارزه با کم آبی و پیری پوست دو قطب اصلی تحقیقات در زمینه بهداشت پوست می باشد. در صورت فقدان مراقبت های مناسب برای هیدراته کردن پوست، پوست زودتر پیر می شود و نشانه های اختلالات عروقی در آن ظاهر می شود. در نتیجه استفاده از این مراقبت حرفه ای همه لایه های پوست آبرسانی می شود پوست شفاف شده شادابی و نرمی خود را باز می یابد. مناسب برای انواع پوست و سنین مختلف .

برنامه مراقبت از پوست های حساس و واکنشی :

سرخی ، سوزشهای خفیف ، کشیدگی : مشکلات روزمره پوست های حساس .

پوست حساس را نمی توان یک نوع و گونه پوستی دانست، بلکه حساس بودن بیشتر به منزله یک وضعیت موقتی یا دائمی برای پوست است که مشخصه آن واکنشهای قابل مشاهده و متمرگز از نوع واکنشهای التهابی است. دلایل، وضعیت و درجه حساسیت برای هر فرد متفاوت است. همه انواع پوست ممکن است به پوست حساس تبدیل شوند .

به نظر می رسد که این مسئله نتیجه مواجه شدن پوست با صدمات و لطمات خارجی گوناگون می باشد. آلودگی، آفتاب، تابش های ماوراء بنفش، باد، سرما و محصولات نامناسب برای مراقبت از پوست از عواملی هستند که می توانند مقاوم ترین پوست ها را نیز آسیب پذیر نمایند .

هرچه پوست حساس تر باشد ،آستانه تحمل آن پایین تر می آید .

با این مراقبت حرفه ای حساسیت پوست از بین می رود و به طور موثر نرم می شود و آرامش می گیرد. پوست صورت شاداب و روشن تر می شود، احساس ناراحتی آن برطرف می شود .

این ماسک به طور موثر به پوست های ملتهب آرامش می بخشد. احساس گرما، سوزش های خفیف و کشیدگی پوست جای خود را به احساس طراوت و سلامت می دهند .

راحتی و تغذیه پوست :

برای تمام افراد با پوست خشک تا خیلی خشک که در جستجوی درمانی مغذی و ترمیم کننده بوده خواهان آرامش، لطافت، نرمی و شفافیت در پوست خود هستند. از همان اولین جلسه درمانی پوست به طور عمیق تغذیه و آبرسانی شده نرمی و لطافت قوی و ماندگاری در آن به وجود می آید. مکانیسم خودکار دفاعی پوست به حال طبیعی خود باز میگردد .

برنامه ضد چروک با استفاده از ماده اولیه دریایی Substance Initiale Marine :

برای همه افراد بالای 30 سال که مایلند به سرعت عمق چروک های پوستشان را کاهش دهند، ناهمواری های پوستشان را صاف کنند و پوستشان را درخشان تر کنند. از جلسه اول مراقبت پوست مثل اینکه اتو شده باشد آشکارا جوانتر می شود ، به تدریج با تکرار جلسات چروکها ناپدید می شوند و صورت حالت عادی خود را باز می یابد .

مراقبت و جوانسازی دور چشم :

درمان تیرگی ، پف و چروکهای عمقی به روش تالگو فرانسه. برای همه افرادی که مایلند با مراقبت های ویژه جوانی و درخشندگی دور چشم خود را باز یابند. پس از اولین نوبت مراقبت نگاه، حالت آرام و بدون تنش پیدا می کند چروک ها ملایم تر می شوند و دور چشم جوان تر می شود.

برنامه سیلیسیوم ضد چروک، لیفتینگ

چه اتفاقی در سن 40 سالگی برای پوست رخ می دهد؟

در این سن با کاهش تولید کلاژن و هیالورونیک پوست صورت مواجه می شود در نتیجه الاستین کم شده پوست شل شده و افتادگی پیدا می کند در واقع فیبروپلاست ها دیگر نمی توانند مثل قبل کلاژن و هیالورونیک بسازند استراتژی تالگو برای رفع این مشکل استفاده از کمپلکس سیلیسیوم می باشد.

سیلیسیوم یک ماده معدنی می باشد که مورد نیاز برای حفظ و نگهداری پوست است که در سن بالاتر بدن نمی تواند آن را جذب کند. برای اینکه فیبروپلاست ها بتوانند کلاژن و الاستین بسازند بذن باید به اندازه کافی سیلیسیوم داشته باشد که باعث تحریک فیبروپلاست ها شود.

مواد فعال دیگری که در این لاین استفاده می شود دو جلبک قرمز است که باعث جلوگیری از ضعیف شدن فیبروپلاست ها می کند که در سواحل سنگال در آفریقا و در سواحل مدیترانه رشد می کند.

کمپلکس سیلیسیوم هم در سطح پوست عمل می کند که باعث صاف شدن، مرطوب و نرم شدن پوست می شود و هم در بافت میانی پوست باعث تحریک سلول های فیبروپلاست می شود.

درمان فشرده 6 جلسه هفته ای یکبار، درمان نگهدارنده دو هفته یکبار و بعد ماهی یکبار.

این مراقبت حرفه ای توسط کمپلکس سیلیسیوم با تامین کلاژن و هیالورونیک اسید پوست باعث جوانی و لیفتینگ صورت و گردن می گردد. زمان درمان 75 دقیقه می باشد.

برنامه هیالورونیک دریایی ضد چروک بالای35 سال

هيالورونيك اسيد مهمترين گليكوز آمينو گليكان ( يك نوع قند طبيعي ) در پوسـت است كـــه باعث انعطاف پذيري و پري پوست مي شود . هيالورونيك اسيد توانايي بالقوه اتصـال به آب را دارد و وقتي از محصولات حاوی اسید هیالورونیک استفاده شود باعث حجيم ، نرم و هيدراته شدن پوست مي شــود.

علاوه بر اين مزايا، هيالورونيك اسيد در رشد سلولي ، عملكرد گيرنده هاي غشايي و چسبندگي نيز نقش دارد. همچنين باعث پايداري ساختمانهاي بين سلولي شده و يك شبكه ويسكوالاستيك براي اتصال فيبرهاي كلاژن والاستين به يكديگر ايجاد مي كند . آنچه كه در پيري ناشي از نــور آفتاب رخ مي دهد، از بين رفتن اين اتصالات است كه منجر به ايجاد توده هاي نامنظم كــلاژن والاستين مي شود. به زبان ساده تر با افزايش سن ، پوست شما بيشتر هيالورونيك اسيد خود و درنتيجه حجم خود را از دست مي دهد و در نتيجه پوســت شل شــده و چيـــن و چــرو ك ايجــاد مي شود.

?What happens to the skin around 35 years of age
در 35 سالگی در پوست چه اتفاقی می افتد؟

به دلیل کم شدن کلاژن و هیالورونیک اسید پوست کم آب تر می شود و خطوط عمیق تر می شوند

استراتژی تالگو در مورد تامین اسید هیالورونیک پوست:

کمپلکس هیالورونیک اسید که شامل مولکول های سنگین وزن و سبک وزن هیالورونیک اسید می باشد که سنگین وزن ها روی سطح پوست می مانند و خطوط ریز را از بین می برند و سبک وزن ها به داخل پوست نفوذ می کنند و باعث تحریک کلاژن سازی و هیالورونیک سازی می شوند. اسید هیالورونیک تا بافت میانی پوست (درم) نفوذ می کند. کمپلکس هیالورونیک اسید دارای یک نوع پپتید از نوع ماتریکسیل 6 نیز می باشد.

درمان فشرده 6 جلسه هفته ای یکبار، درمان نگهدارنده دو هفته یکبار و بعد ماهی یکبار.

این مراقبت حرفه ای با تامین کلاژن و هیالورونیک اسید پوست باعث جوانی صورت و گردن می شود.

کلاژن چیست؟

کلاژن مهمترین جزء بافت همبند زیر پوست است که برای زیبایی و جوانی پوست ضروریست. اما با بالا رفتن سن کلاژن کمتری در بدن ساخته می شود و در نتیجه پوست نازکتر می شود و چین و چروک پیدا می کند. به علاوه خورشید، آلودگی، رادیکالهای آزاد و سیگار باعث شکستن و از بین رفتن بافت کلاژن می شوند و چین و چروک های صورت را افزایش می دهند. تا قبل از سن 25 سالگی بدن به صورت طبیعی کلاژن ساخته و آسیب های پوستی را جبران می کند ولی از 25 سالگی به بعد تولید کلاژن که در بافت درم توسط فیبروپلاست ها ساخته می شود کم می شود و کیفیت آن تقلیل پیدا می کند.

چه اتفاقی در سن 25سالگی برای پوست رخ می دهد؟
What happens  to the skin at around 25 years of age?

پاسخ: اولین چروک ها ظاهر می شوند.

   کلاژن فراوان ترین ترکیب در بدن انسان است که باعث استحکام، انعطاف پذیري، قابلیت ارتجاعی غشا میانی پوست (در میس) می شود و کاهش آن از عوامل پیری پوست می باشد.

   با افزایش سن، تاثیرگذاری فیبروپلاست ها (که سنتز کلاژن را انجام می دهند) کمتر شده و باعث کاهش در سنتز کلاژن پوست (در حدود یک درصد در سال) می شود.

   پوست نازک تر شده، استحکام خود را از دست می دهد و اولین چروک ها ظاهر می شوند.

استراتژی تالگو برای تامین مجدد کلاژن پوست با استفاده از کمپلکس کلاژن (complex collagen):کلاژن خالص دریایی دارای یک مولکول سنگین وزن است که در سطح پوست عمل می کند و یک مولکول سبک وزن که به داخل پوست نفوذ می کند که باعث تحریک پوست می گردد.

جلسات فشرده 6 جلسه هفته ای یکبار جلسات نگهدارنده هردو هفته یکبار و بعد ماهی یکبار.

استفاده از این برنامه مراقبتی باعث شفافیت و درخشندگی بیشتر پوست می شود. باعث رطوبت رسانی و بازسازی مجدد پوست می گردد. بسیار مناسب قبل از مراسمی خاص

0
    0
    سبد خرید
    سبد شما خالی استادامه خرید