نقش آبرسانی در زیبایی و طراوت پوست Hydrating Care

یکی از راههای پیشگیری از کم آبی پوست استفاده از کرم ها و ماسک های مخصوص آبرسانی است این کرم ها آبرسان قوی پوست هستند چون می توانند 3 یا 4 برابر وزن خود آب ذخیره کنند و پوست را در حد کفایت آبرسانی کنند. استفاده از ماسک های آبرسانی مخصوصا برای افرادی که در مناطق گرم و خشک هستند حداقل هفته ای یکبار لازم و ضروری است.

نکته ای که باید درباره ماسک ها دقت داشت این است که از ماسک آبرسان استانداردی که توسط کارشناس معتبر تجویز می شود استفاده کنید چون شخصی که پوست چرب دارد نمی تواند هر نوع ماسکی استفاده کند.

از موارد رایجی که در مراکز درمانی با آنها مواجه می شویم پوست های تشنه و کم آب هستند که غالبا بامشخصه های زیر همراه می باشند:

احساس ناراحتی و کشیدگی روی پوست

نازک شدن پوست روی گونه ها

شکنندگی و زبر شدن اپیدرم

ایجاد خطوط ظریف بر روی اپیدرم عوامل تشدید کننده خشکی پوست:

عوامل خارجی(سرما، نور خورشید، طوفان، آلودگی و استفاده نامناسب از محصولات)

–   عوامل داخلی(یائسگی ، مشکلات هورمونی، ضعیف شدن متابولیسم بدن و عوامل وراثتی)

در نتیجه کمبود رطوبت در پوست، پوست دچار پیری زودرس گردیده و حتی تداوم کم آبی در بدن شخص را دچار مشکلات قلبی و عروقی می کند.

Skin solution آبرسانی مطلق

متخصصین تالگو با بهره گیری از عصاره جلبکی به نام blindigia minima   اقدام به رفع این مشکل نموده اند.

عصاره source marine برگرفته از جلبک سبز وکوچکی به نام blindigia minima می باشد که پایه اصلی محصولات آبرسان تالگو را تشکیل می دهد.

علت انتخاب این جلبک توانایی بسیار آن در نگهداری آب است. این جلبک سبز رنگ به محض غوطه ور شدن در آب رطوبت را طوری در خود نگه می دارد که قادر به ادامه حیات به مدت 14 روز بدون وجود آب می باشد.

جلبک موجود در محصولات آبرسان با نفوذ به لایه درم سلولها را پر آب کرده، درخشندگی و شفافیت را به پوست باز می گرداند. مواد فعال آبرسان از یکسری چشمه ها در شمال غرب فرانسه( 20 متر زیر آب) گرفته می شود.

اجزای فعال

blindigia minima (برگرفته از جلبک) خاصیت source marine

هیدراته کننده پوست: آبرسانی 24 ساعته که هر سه لایه پوست را آبرسانی می کند و هم باعث باقی ماندن آب در سطح پوست می شود.

به دلیل وجود باکتری به نام Lumis source باعث روشن شدن و شفاف شدن پوست می شود. این باکتری ها باعث می شوند مواد شاخی و مرده از روی پوست پاک شود و کمک به تحریک بازسازی پوست می کند.

درشت مولکول هیالورونیک که باعث از بین رفتن خطوط ریز پوست و یکدست شدن و پرآب شدن پوست می گردد.